Projektový den v Praktické škole dvouleté

Všechny třídy naší praktické školy dvouleté  se zapojily do projektového dne věnovaného multikulturní výchově. Třída PRŠ I. si přiblížila tradiční obydlí různých národů.  Probrali, jak se asi tak uklízí iglú, jurta, týpí. A shodli se, že mytí oken je v těchto případech jednodušší J. Další třídy se vrhly na jídelníček různých národů a zmínily i rozdíly ve školství. Společně se ujistili, že je správné chovat se k sobě slušně a s porozuměním, ať jsme z Evropy, Afriky nebo jiného světadílu.

Mgr. Michaela Spurná

tn_obrazek_19924.jpg